Bendradarbiaujame su dauguma Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių, todėl klientui turinčiam kasko arba stiklų draudimą tereikia užregistruoti įvykį draudimo bendrovėje ir atvykti pas mus. Toliau viskuo pasirūpinsime mes.

draudimas8 draudimas6 draudimas7 draudimas4 draudimas5 draudimas3 draudimas2 draudimas1

Dirbame su žinomiausiais pasaulyje automobilių stiklų gamintojais (Guardian, Pilkington, Saint Gobain, Splintex, AGC, FYG, XYG, Benson, Nordglass), taip pat atlikdami darbus naudojame tik gamintojų rekomenduojamas, aukščiausius standartus atitinkančias medžiagas, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą

glasses6glasses7glasses4glasses5glasses2glasses3glasses1nordglass

Mūsų kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys meistrai greitai ir kokybiškai atliks Jūsų automobilio stiklo keitimą arba remontą. Jūsų patogumui stiklo keitimą/remontą galime atlikti tiek musų servise, tiek Jums patogioje vietoje. Stiklo keitimui suteikiama 2 metų garantija.

Mūsų tikslas- kad kiekvienas klientas liktų patenkintas greitai ir kokybiškai atliktu darbu. Be to visada esame pasiruošę suteikti Jums konsultaciją visais su stiklais susijusiais klausimais, bei padėti rasti labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius sprendimą.

Reikia pagalbos? Skambink: +370 607 91995