Automobilių žibintų poliravimas Vilniuje

Pagrindinis » Paslaugos » Automobilių žibintų poliravimas Vilniuje

Dažnai nuo aplinkos poveikio, druskų, kuriomis žiemą barstomi keliai, kitų pašalinių faktorių Jūsų automobilio priekinių žibintų stiklai tampa matiniai, nepermatomi, nuo ko labai pablogėja skleidžiamos šviesos stiprumas. Bėgant laikui, veikiant aplinkai, automobilio žibintai pradeda gelsti, tampa matiniai. Taip pat gali atsirasti įbrėžimų.
Įbrėžimai, išblukimas, stiklų matiškumas kenkia ne tik bendram automobilio vaizdui, bet ir žibintų veikimo kokybei. Išublukę, matiniai žibintai slopina ir iškraipo šviesos spindulį. Tai reiškia, kad dingsta taip vadinamas „spindulys“, dėl ko tampa neįmanoma gerai sureguliuoti automobilio žibintų skleidžiamos šviesos krypties. Su tokiais žibintais tamsiu paros metu Jūs akinsite priešpriešais atvažiuojančių automobilių vairuotojus, kas yra labai nesaugu. Be to Jūsų automobilis tiesiog neatitks techninės apžiūros reikalavimų, dėl ko gali būti uždrausta jį eksploatuoti.

Mūsų meistrai, vos per valandą laiko, atstato pirminį žibintų stiklų skaidrumą ir blizgesį, kas sugražina galimybę teisingai sureguliuoti žibintus ir tiesiog stipriai pagerina Jūsų automobilio estetinį vaizdą. Be to žibintų poliravimas kainuoja nepalyginamai mažiau negu nauji žibintai.

Nublukusi automobilio žibintų spalva, stiklas, pasidaręs matinis, smulkūs įbrėžimai, skaidrumą praradę žibintai – tai nemalonios smulkmenos, kurios gadina ir automobilio išvaizdą. Patikėkite šiuos rūpesčius profesionalams ir galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Mūsų komandos patyrę specialistai greitai ir kokybiškai nupoliruos Jūsų automobilį tam, kad ne tik pagerėtų jo estetinė išvaizda, bet ir vairuoti (ypač tamsoje) taptų daug lengviau ir patogiau. Nupoliravus automobilio žibintų stiklus, užsimaskuos įbrėžimai, o stiklas taps atsparesnis aplinkos poveikiui.

Kodėl automobilių žibintų poliravimas yra reikalingas?

Atlikus automobilio žibintų poliravimą, žibintai geriau apšviečia kelią, automobilio žibintas teisingai išsklaido šviesos spindulius. Todėl, kai matomumas geresnis, kelionė tampa saugesnė. Negana to, kokybiškai atlikus automobilių žibintų poliravimą, atstatomas tinkamas šviesos pralaidumas. Esant tinkamam šviesos pralaidumui, pagerėja ir vairuotojo matomumas. Atnaujinus ir nupoliravus žibintus geriau apšviečiamas kelias, teisingai išsklaidomi šviesos spinduliai, todėl kelionė tampa saugesnė. Tampa daug lengviau vairuoti, ypač naktimis, esant rūkui ir lietingais orais, kuomet matomumas ir taip būna labai prastas. Ir, kas be ko, nepamirškime fakto, jog nupoliruoti automobilio žibintai tampa pastebimai gražesni.

Plastikiniai automobilių žibintai nusidėvi greičiau nei stikliniai, nes juos pažeidžia akmenukai, temperatūrų kaita. Dėl to automobilių žibintų stiklai pradeda geltonuoti, žymiai prastėja šviesos pralaidumas, šviesos spinduliai būna iškraipomi. Be to nukenčia ir automobilio estetinė išvaizda. Tokiu automobiliu nemalonu važinėti, be to jis neatitinka ir techninių reikalavimų.

Tačiau jeigu automobilio žibintai nusidėvėjo, dar nereiškia, kad juos būtina keisti. Juos galima atnaujinti tiesiog kokybiškai nupoliruojant. Nupoliravus automobilių žibintus, jų stiklai vėl pasidaro skaidrūs. Tada automobilio žibintas įgyja ir prieš tai turėtas šviesos laidumo savybes ir estetinę išvaizdą. Kokybiškai ir tinkamai nupoliravus automobilių žibintus, jie puikiai tarnaus ir nepraras savo vertingųjų savybių iki kol jų vėl nenubraižys akmenukai, oro sąlygos ir dulkės. Jeigu žibintas nupoliruotas neteisingai, jis pradeda blukti ir tampa matinis daug greičiau.

Automobilio žibinto poliravimas – tai puiki alternatyva žibinto keitimui

Poliruoti žibintus yra kur kas pigiau negu pirkti naujus. Poliruojant automobilio žibintus, profesionaliai nuimame pageltusį bei oksidavusį žibintų sluoksnį, pašaliname visus įbrėžimus bei kruopščiai nupoliruojame žibintus. Poliravimas – tai puiki alternatyva žibinto keitimui.

Žibintų poliravimas Glasauta autoservise gali būti atliekamas neišėmus žibinto iš automobilio. Todėl Jūs sutaupote laiko ir išlaidų. Paprastai žibinto išėmimas kainuoja papildomai, užtrunka papildomas laiko sąnaudas, o atliekant žibinto poliravimą neišėmus iš automobilio sutaupoma ir laiko, ir pinigų.

Automobilio žibintų poliravimas gali būti atliekamas ir išimtiems žibintams. Jei Jūs nusipirkote naudotus žibintus, ir jie nėra visiškai skaidrūs, tuomet galite pasinaudoti šia paslauga prieš montuodami juos į savo automobilį.

Kaip prižiūrėti automobilio žibintus po poliravimo, kad jie ilgiau išliktų skaidrūs?

Labai svarbu automobilį švariai ir tinkamai plauti. Tam reikalingi standartiniai įrankiai – vandens žarna, kibiras, šampūnas ir šluostės automobilio sausinimui. Reiktų naudoti ir specialų, automobiliams skirtą, šampūną. Svarbu nenaudoti buitinių valiklių, nes jie gali pakenkti guminėms ir plastikinėms automobilio dalims, pažeisti lako sluoksnį.

Plaunant automobilį reikia pradėti nuo jo viršaus ir eiti žemyn. Kiekvieną dalį reikia trinti kempine ar šepečiu. Ratlankiams būtina naudoti atskirą šepetį. Nes jie daug purvinesni, be to ratlankių tarpuose gali būti prilipusių akmenukų. O jei ta pačia kempine šveisite ir kėbulą ir ratus – tiesiog papildomai subraižysite kėbulą. Automobilį plauti reiktų vėsiu metu arba vėsioje vietoje – kad automobilio paviršius nebūtų karštas. Tad automobilį plauti reiktų ryte,arba vakare. O jei nusprendėte tai daryti karštą dieną – geriau tai darykite pavėsyje. Tiesiog ant įkaitusio paviršiaus labai greitai garuoja vanduo ir matosi vandens nubėgimo žymės.

Automobiliui apskritai nereikia leisti nudžiūti pačiam. Jį reikia nusausinti. Tam naudojamos specialios kempinėlės. Žinoma galima ir namuose rasti natūralaus audinio rankšluostį ar audeklą. Sintetiniai audiniai skysčio nesugeria, tad akivaizdžiai šiam darbui netiks.

Po automobilio plovimo, galima nupoliruoti automobilio žibintų stiklus ir namų sąlygomis, naudojant specialią poliravimo pastą. Tačiau poliruojant automobilį galioja taisyklė – kuo greitesnis darbas tuo trumpesnis rezultatas. Blizgesį automobiliui suteikti nėra sudėtinga, bet padaryti, kad rezultatas būtų ilgalaikis – tikrai nėra lengva. Todėl siekiant ilgalaikio rezultato poliravimą geriausia patikėti šios srities profesionalams.

Reikia pagalbos? Skambink: +370 607 91995