Stiklų perklijavimas, sandarinimas

Pagrindinis » Paslaugos » Stiklų perklijavimas, sandarinimas

Būna atvejų, kai nekokybiškai įklijuotas stiklas po tam tikro laiko atsiklijuoja, į saloną pradeda bėgti vanduo arba važiuojant švilpia vėjas. Ne visuomet automobilio stiklas įklijuojamas teisingai – tai įvyksta dažniausiai tuomet, kai, neturėdami patirties, bandote tą padaryti patys arba patikite savo automobilį nekvalifikuotiems meistrams. Nekokybiškai įklijuotas stiklas padidina drėgmės ir vandens pralaidumą, stiklai pradeda rasoti, padidėja stiklo trapumas ir gali atsirasti įtrūkimų. Kadangi priekinis stiklas sustiprina automobilio kėbulą – yra ypač svarbu, kad jis būtų įklijuotas kokybiškai. Kitu atveju, smūgio metu stiklas gali lengvai iškristi ir deformuoti automobilio stogą.

Mūsų meistrai gali užsandarinti nekokybiškai įklijuotą automobilio priekini arba galinį stiklą, arba, jei to reikia, kokybiškai iš naujo perklijuoti stiklą.  Ilgametę patirtį turintys darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus ir užtikrins vykdomų darbų sklandumą.

Automobilių stiklų perklijavimas, keitimas ir stiklų remontas labai priklauso nuo remonto darbus atliekančių darbuotojų profesionalumo, žinių bei patirties. Garantuojame, kad mūsų autoserviso specialistai profesionalai ir tinkamai pasirūpins jūsų automobilio stiklais ir kokybiškai atliks visą paslaugų spektrą. Į mūsų paslaugų spektrą įeina ne tik automobilio stiklų perklijavimas, bet ir stiklų remontas, stiklų keitimas, automobilio langų tamsinimas plėvelėmis, automobilio žibintų poliravimas ir dar daugiau.

Automobilio stiklo perklijavimas, kai jis buvo prieš tai įklijuotas nekokybiškai, susidaro  iš šių etapų:

  • Nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai.
  • Išmontuojamas stiklas.
  • Kėbulas išvalomas nuo likusių klijų, purvo, dulkių ir jeigu yra būtinybė pašalinama korozija.
  • Kėbulas ir stiklas pagal gamintojo technologinius reikalavimus paruošiamas klijavimui.
  • Klijuojamas stiklas ir visi apdailos elementai bei stiklo valytuvai sudedami atgal.

Kada reikalinga perklijuoti automobilio stiklą?

Automobilio salone kaupiasi vanduo, bet nerandate problemos? Atsirado daug korozijos židinių ir stiklas trukdo juos pašalinti?  Švilpia vėjas salone ar švilpia priekinis langas? Gali būti, jog Jūsų automobilio stiklas atsiklijavo. Tokiu atveju reikėtų perklijuoti stiklą iš naujo. Tai beveik toks pats darbas, kaip ir stiklo keitimas. Viskas priklauso nuo anksčiau klijavusių meistrų profesionalumo. Jeigu stiklas buvo sumontuotas laikantis reikalavimų, bėdų neturėtų kilti. Perklijuojant stiklą dažnai tenka keisti ir sandarinimo gumas. Kiekvieno automobilio stiklo keitimo ar perklijavimo procesas yra skirtingas ir individualus, todėl tik susisiekę su mumis gausite pilną informaciją apie Jūsų automobilio stiklo perklijavimą.

Kodėl svarbu tinkamai perklijuoti automobilio stiklą, jeigu jis įdėtas nekokybiškai, nors ir puikiai laikosi?

Kiekvienas vairuotojas yra atsakingas už tai, kad į kelią išvažiuoja su techniškai tvarkingu automobiliu. Tai svarbu ne tik vairuotojo, bet tiek ir keleivių, o taip pat ir visų kitų eismo dalyvių saugumui. Nuo priekinio automobilio stiklo priklauso beveik trečdalis  automobilio konstrukcijos  tvirtumo. Nelaimingo atsitikimo metu neteisingas priekinio stiklo pritvirtinimas prie automobilio kėbulo gali būti stogo deformacijos priežastimi. Daugumos priekinių oro pagalvių veikimo efektyvumas taip pat priklauso nuo to, kaip įtvirtintas priekinis stiklas. Tik tada, kai priekinis stiklas įklijuotas teisingai ir kokybiškai, oro pagalvės  galėtų suveikti efektyviai. Priekinis stiklas bet kokio susidūrimo atveju yra svarbus vairuotojo ir keleivių saugumui. Stiklai yra keičiami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius.

Automobilio stiklo perklijavimas turi būti atliekamas itin kruopščiai, atsakingai. Mūsų komanda – kompetentingi specialistai, darbe pasitikintys savo sukauptomis žiniomis bei įgūdžiais. Orientuojamės į kokybę ir operatyvumą, kad Jums kuo greičiau suteiktume aukšto lygio stiklų keitimo paslaugas.

Perklijuojame stiklus visų markių ir modelių lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkvežimiams ir kitoms sunkiasvorėms transporto priemonėms. Kad ir kokia būtų Jūsų transporto priemonės stiklo įdauža ar būklė, Glasauta Jums padės, nes automobilių stiklai yra mūsų specializacijos sritis. Mūsų komandos nariai nuolat tobulina savo įgūdžius, kad Jums pasiūlytų aukščiausios kokybės paslaugas. Auto stiklų perklijavimas arba keitimas atliekamas naudojantis pažangia technika, profesionaliais  įrankiais, užtikrinančiais spartų ir kokybišką darbą. Naudojame tik profesionalias medžiagas. Į kiekvieną užsakymą žiūrime atsakingai.

Reikia pagalbos? Skambink: +370 607 91995