Automobilių stiklų keitimas

Pagrindinis » Paslaugos » Automobilių stiklų keitimas

Automobilių stiklų keitimas

Stiklų keitimas visų markių ir modelių lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkvežimiams ir kitam sunkiasvoriam transportui. Mūsų kvalifikuoti meistrai greitai ir kokybiškai atliks Jūsų automobilio stiklo keitimą mūsų servise arba Jūsų pasirinktoje vietoje. Atlikdami stiklo keitimą naudojame tik geriausias, automobilių gamintojų rekomenduojamas medžiagas ir įrankius, todėl galime užtikrinti savo klientams aukščiausią atliekamų darbų kokybę.

Kiekvienas vairuotojas turi būti tikras, kad į kelią išvažiuoja techniškai tvarkinga transporto priemone. Tai svarbu tiek vairuotojo, tiek keleivių, o taip pat ir visų kitų eismo dalyvių saugumui. Automobilio stiklas užtikrina saugumą ir gerą matomumą, todėl svarbu, kad jis būtų nepažeistas. Automobilių stiklų keitimas – reikšminga paslauga, jei Jūsų transporto priemonės stiklas pažeistas.

Auto stiklų keitimas bus neišvengiamas, jei pažeidimas yra didelis ir jį pataisyti neįmanoma. Šiuo atveju verčiau nedvejokite ir kuo skubiau savo automobilio stiklą patikėkite specialistams. Jei pažeidimas nedidelis ir tuo metu neturite galimybių jo pakeisti, tikslinga pasikonsultuoti su specialistais, ar dalyvaudami eisme nerizikuojate savo ir aplinkinių sveikata. O atsiradus progai kuo greičiau pažeistą stiklą keiskite arba remontuokite. Vairuojant dažnai pasitaiko ir toks atvejis, kai į stiklą atsimuša kelio akmenukas. Regis, matomos žalos nepadaro, tačiau vėliau automobiliui krestelėjus, važiuojant per duobę, stiklas gali įtrūkti.

Automobilio stiklo keitimas turi būti atliekamas itin kruopščiai, atsakingai, tam reikia atitinkamų kompetencijų, kadangi bet koks prisilietimas prie transporto priemonės turi įtakos saugumui. Mūsų komanda – kompetentingi specialistai, darbe pasitikintys savo sukauptomis žiniomis bei įgūdžiais.

automobiliu stiklu keitimas

Automobilių stiklų keitimas: procesas

  1. nuimame apdailos plastmases ir valytuvus;

  2. išpjauname stiklą;

  3. nuvalome nuo kėbulo senus klijus, korozijos pažeistas vietas, gruntuojame specialiu gruntu;

  4. nuvalome naują stiklą, aktyvuojame specialiu „Sika“ aktyvatoriumi;

  5. klijuojame naują stiklą;

  6. uždedame apdailos plastmases ir valytuvus.

Automobilio stiklų keitimas (Vilnius)

Vertiname Jūsų laiką ir patogumą, todėl transporto priemonės stiklą pakeisime servise arba Jūsų pasirinktoje vietoje.

Automobilio stiklų keitimas Vilniuje – saugiam Jūsų vairavimui!

Automobilių stiklų keitimas. Jums siūlome:

  • kokybiškas automobilių stiklų keitimo paslaugas;

  • operatyvumą;

  • profesionaliai atliekamą darbą;

  • puikų aptarnavimą.

Automobilių stiklų keitimas: kodėl verta pasinaudoti mūsų paslaugomis?

Jums – profesionalus auto stiklų keitimas, kurį atliks šios srities specialistai. Mūsų komandos nariai nuolat tobulina savo įgūdžius, kad Jums pasiūlytų aukščiausios kokybės paslaugas. Auto stiklų keitimas atliekamas naudojantis pažangia technika, profesionaliais „Equalizer“ įrankiais, užtikrinančiais spartų ir kokybišką darbą. Naudojame tik profesionalias „Sika“, „Dinitrol“ medžiagas.

Orientuojamės į kokybę ir operatyvumą, kad Jums kuo greičiau suteiktume aukšto lygio stiklų keitimo paslaugas.

Keičiame stiklus visų markių ir modelių lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkvežimiams ir kitoms sunkiasvorėms transporto priemonėms.

Jei rūpinatės savo transporto priemone, stiklų keitimą patikėkite mums.

Darbams suteikiama dviejų metų garantija.

Reikia pagalbos? Skambink: +370 607 91995