Mobilus servisas

Pagrindinis » Paslaugos » Mobilus servisas

Neturite laiko arba galimybių atvykti pas mus? Nebėda! Mūsų MOBILUS SERVISAS pasiruošęs pakeisti Jūsų automobilio stiklą Jums patogioje vietoje, Jūsų garaže, prie Jūsų namų ar darbo vietos. Taip pat, esant prastoms oro sąlygoms, kai negalime kokybiškai atlikti darbu Jūsų pasitrinktoje vietoje – galime atvykti, pasiimti Jūsų automobilį, parsivaryti į mūsų servisą, o po stiklo keitimo, atgal pristatyti jį Jums.

Puikiai suprantame, kad automobilio remonto procese yra labai svarbus laikas. Jei kai kuriuos darbus galime susiplanuoti ir nukelti tuomet, kai bus palankiausias metas, kai kurie darbai tiesiog negali būti nukelti, nes tiesiog neįmanoma toliau eksploatuoti tokio stovio transporto priemonės. Tokiu atveju Jums gali būti sunku atgabenti savo automobilį pas mus – todėl teikiame mobilaus serviso paslaugą, kurios metu galime atvykti į Jums patogią vietą ir automobilio stiklą suremontuoti, perklijuoti ar pakeisti Jūsų pasirinktoje vietoje. Nesvarbu, ar jūsų automobiliu nesaugu važiuoti dėl priekinio stiklo skilimo arba jo nebuvimo iš viso, ar tiesiog Jūsų tvarkaraštis neleidžia Jums apsilankyti mūsų autoservise. O galbūt Jūsų transporto priemonė yra didelių gabaritų ir būtų labai nepatogu (o gal net pavojinga) transportuoti didelių matmenų stiklą, nerizikuojant jo sudaužyti. Susisiekite su Glasauta – susitarsime dėl laiko ir atvyksime pas jus, kur bus atlikti visi reikalingi mobilaus serviso darbai.

Mūsų Glasauta auto servisas teikia ne tik stiklų keitimo ar remonto paslaugas, bet gali padėti tuomet, kai norite pagražinti  savo automobilį. Jei norite užtamsinti langus ir pakeisti savo automobilio išvaizdą, galite drąsiai kreiptis pas mus su visais klausimais ir dėl kainų. Jei  pastebėjote, kad automobilio ar žibintų stiklai praradę normalią išvaizdą ir yra pastebimai subraižyti, matiniai, tuomet siūlome automobilio žibintų poliravimo paslaugą. Tokiu būdu bus pastebimai atnaujinta plastikinių žibintų išvaizda ir automobilis įgaus kur kas geresnį bendrą vaizdą.

Mobilus priekinio stiklo pakeitimas

Mūsų aukštos kvalifikacijos, sertifikuoti automobilių stiklo technikai montuoja tik aukščiausios kokybės automobilių stiklus ir sandariklius, kad jūsų naujas priekinis stiklas veiktų taip, kaip tikėtasi.

Mobilus priekinio stiklo remontas

Mažas priekinio stiklo įtrūkimas ar įdauža yra didelė saugos problema. Glasauta taiso priekinio stiklo trūkumus, į pažeistą stiklo dalį įpurškdamas specialių skystų polimerų, liaudyje vadinamų skystu stiklu.

Mobilusis automobilio stiklo remonto ar keitimo servisas

Mūsų mobilus servisas teikia patogų priekinio stiklo keitimą ir taisymą Jūsų pasirinktoje vietoje. Naudodamiesi mūsų mobiliojo automobilių serviso paslaugomis, jūs gausite tas pačias paslaugas, kurias suteikiame gyvame auto servise, tačiau Jums galbūt bus kur kas patogiau, jeigu atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą.

Mobilaus serviso pranašumai

Susiplanuokite ir suderinkite su mumis savo automobilio stiklų keitimą ar remontą internetu arba telefonu. Jums nereikės važiuoti į mūsų auto servisą arba rūpintis transporto priemonės pervežimu, jeigu ji šiuo metu yra neeksploatuojama. Sutaupysite laiko, nes tuo metu, kol mes keičiame arba remontuojame jūsų automobilio stiklą, jums nereikės laukti mūsų auto servise arba „stumti“ laiko kažkur kitur – toliau galėsite užsiimti savo įprasta veikla, kuria užsiėmėte iki mūsų atvykimo pas jus. Taip pat – jokio laukimo mūsų auto serviso eilėse, kurios gali pasitaikyti atvykus remontui į vietą.

Mobilaus serviso priekinio stiklo keitimo procesas

Mobilaus serviso metu, priekinio automobilio stiklo keitimas vyksta lygiai taip pat, kaip ir atvykus į mūsų auto servisą. Mūsų meistas atvyksta į Jūsų pasirinktą iš anksto sutartą vietą, suteikia konsultaciją ir pradeda darbą.

  • Pirmiausia nuimami stiklo valytuvai, nuimamos plastikinės ir guminės apdailos, esančios aplink stiklą.
  • Priekinis stiklas yra atsargiai išpkjaunamas išvengiant dažų ar klijavimo paviršiaus pažeidimų.
  • Automobilio kėbulas paruošiamas naujo stiklo klijavimui: pašalinami senų klijų likučiai, klijavimo vietos apdirbamos specialiais automobilių gamintojų rekomenduojamais gruntais ir aktyvatoriais, kad stiklas prisiklijuotų kokybiškai ir ilgam.
  • Panašiai, kaip ir kėbulas – klijavimui paruošiamas ir naujas stiklas.
  • Ant stiklo tepami specialūs stiklo klijai ir stiklas įdedamas į vietą.
  • Atgal surenkamos apdailos ir uždedami valytuvai.

 

Kitos mobilaus serviso paslaugos

Mūsų mobilaus serviso  paslaugos neapsiriboja stiklų taisymu ir keitimu. Mūsų specialistas yra pasirengęs suremontuoti, pakeisti priekinius stiklus, šoninius stiklus, ketvirčio stiklus (fortkes), stoglangius…  Mūsų mobilaus serviso ekspertai jums patars, ar jūsų stiklą galima remontuoti, ar jį reikėtų keisti.

 

 

 

 

Reikia pagalbos? Skambink: +370 607 91995